هدف تاسیس مدرسه کارتینگ

توسط admin

 

هدف از تأسیس این مدرسه آموزش مبانی صحیح و اصولی رانندگی حرفه ای، آموزش علمی و عملی تکنیکها و فنون رانندگی، استعدادیابی و پرورش رانندگان حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی و فرهنگ سازی در امر آموزش این ورزش حرفه ای بوده است.

با گذشت نزدیک به یک دهه از فعالیت این مدرسه تخصصی و کسب تجارب ارزنده در امر آموزش حرفه ای به علاقمندان این ورزش دوره های آموزشی در سطوح مختلف در محل مجموعه کارتینگ آزادی برگزاری می گردد. بر همین اساس علاقمندان به فراگیری رانندگی حرفه ای می توانند با شرکت در کلاس های آموزشی قابلیت و توانائی های علمی و عملی خود را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهند. در حال حاضر دوره های آموزش رانندگی کارتینگ در مقاطع مختلف مقدماتی ، نیمه حرفه ای و حرفه ای توسط استاد مجرب داخلی و قهرمان کشوری آقای سید فرهاد موسوی و زیر نظر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در حال برگزاری است که به فارغ التحصیلان گواهینامه پایان دوره اعطاء می گردد.

رانندگان پس از طـی دوره های آموزشی وارد مسابقات کشـوری شده و در نهایت هر سال برترین های مسـابقات کشـوری این رشته بعنوان نفرات تیم ملی ایران به مسابقات جهانـی اعزام می شوند.

 

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید